kapat kapat
Daha Aydınlık Bir Dünya İçin Çalışıyoruz
BAĞIŞ YAP

Güneş Enerji Projesi

Afrika’nın geleceği olan ilim talebeleri, onlara ışık tutmamızı bekliyorlar.

Geleceğime Işık Tut - Güneş Enerji Projemiz kapsamında Afrika'nın karanlık yüzünü aydınlatmayı hedefliyoruz.

 

BAĞIŞ YAP

GÜNEŞ ENERJİSİ

AFRİKA / MALİ
GELECEĞİME IŞIK TUT
68%
Mevcut
27963 TL
Hedef
41300 TL

Güneş Enerji ProjesiAfrikanın karanlık yüzünün aydınlanmasında, siz de destek olabilirsiniz.
BAĞIŞ YAP

Geleceğime Işık Tut

Dünya’da her geçen gün teknik ve teknolojik gelişmeler devam ederken, Afrika  insanı, (özellikle sahra altı Afrikası’nın) %80’i elektriğe ulaşamıyor. Bir çok teknolojik imkandan mahrum olarak zor olan hayat mücadelelerine devam ediyorlar. Afrika’da elektrik kaynaklarının kısıtlı ve hatta bazı bölgelerde hiç olmaması şartları daha imkansız bir hale getiriyor. Derneğimiz olarak kalıcı eserler bırakmak ve kalkındırma projelerimiz kapsamında elektrik imkanı olmayan köylerdeki insanlara sizlerin destekleriyle yardım elimizi uzatıyoruz.

Güneş Enerji ProjesiAfrikanın karanlık yüzünün aydınlanmasında, siz de destek olabilirsiniz.
BAĞIŞ YAP

Afrika’nın enerji probleminin devasa boyutta olduğunu ve hatta devletlerin dahi üstesinden gelmekte çaresiz kaldıklarını bilmekle birlikte, yapılabilecek lokal çalışmalar ile medreselerde, okullarda, camilerde, mescitler de, sağlık ocaklarında bu kötü gidişe dur diyebileceğimizi düşünüyoruz. 

Afrika’nın geleceği olan ilim talebeleri, onların eğitim hayatına ışık tutmamızı bekliyor. Okuması, yazması ve geleceğe güvenle hazırlanması gereken çocuklar eğitim yarışına dünyadaki akranlarından 10-0 mağlup başladıkları bu yarışta kitaplarını okumak, derslerine çalışmak ve başarılı olmak istiyorlar. Bunun için de bizlerin desteklerini bekliyorlar.

Geleceğime Işık Tut, Güneş Enerji Projesi kapsamında elektrik ihtiyacı tespit edilen medreselerde, okullarda, camilerde, mescitlerde, sağlık ocaklarında güneş enerji panelleri ile elektrik üreterek aydınlatma, ses sistemleri ve sıcak bölgelerde vantilatör v.b cihazları çalıştıracak sistemler kurmayı hedefliyoruz.

Güneş Enerji ProjesiAfrikanın karanlık yüzünün aydınlanmasında, siz de destek olabilirsiniz.
BAĞIŞ YAP

İstediğiniz bağışı sepete ekleyip, hepsini tek seferde ödeyebilirsiniz.

BAĞIŞ SEPETİNİZ
0

Whatsapp'tan Sor