kapat kapat
Giriş
Türkçe İngilizce Almanca
Daha Aydınlık Bir Dünya İçin Çalışıyoruz
BAĞIŞ YAP
Afrika Gıda Yardımları

Gıda Paketi

Diversity Farklılık Derneği olarak başta kurak bölgeler olmak üzere yılın her döneminde tespit edilen bölgelerdeki ihtiyaç sahiplerine hayırseverlerin yardımıyla gıda organizasyonları düzenliyoruz. 

BAĞIŞ YAP

Gıda Yardım Paketi

Afrika
Kumanya Yardımları
63%
Mevcut
1267 Adet
Hedef
2000 Adet

Afrika Gıda Yardımları

Diversity Farklılık Derneği olarak başta kurak bölgeler olmak üzere yılın her döneminde tespit edilen bölgelerdeki ihtiyaç sahiplerine hayırseverlerin yardımıyla gıda organizasyonları düzenliyoruz. Ramazan Ayı’nda yoğunlaştırdığımız gıda yardımlarında bölgelerin ve ülkelerin şartları dikkate alınarak hepsi için ayrı ayrı yardımlar yapılmaktadır. İftar sofraları, sıcak yemek dağıtımları, gıda kolileri ile Afrika insanının yanın da yer alıyoruz.

Kurulan İftar sofralarından, dağıtılan gıda paketlerinin içeriğinden, ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmasına kadar tüm aşamalar ülkelerdeki daimi temsilcilerimiz tarafından birebir takibi yapılmaktadır. Afrika’da yapılan yardımlar yerine ulaştık dan sonra da siz değerli bağışçılarımıza sms ve medya paylaşımları ile geri bildirim yapılarak, yardımının ulaştığı bilgisi verilmektedir. Bütün çalışmalarımızda olduğu gibi hayırseverlerin yapmış olduğu ayni ve nakdi bağışlarınızla Afrika’nın ihtiyaç sahibi insanlarına, doğru zamanda, doğru yerde, doğru yardımı ulaştırmayı hedefliyoruz. 

Sizlerde Afrika’da yardıma muhtaç olan insanlara bir yardım eli olmak istemez miydiniz?


Sık Sorulan Sorular

  • Kumanya pakedinin içinde neler var?

Kumanya paketleri, pirinç, un, şeker, yağ, hurma, makarna ve su gibi temel gıda maddelerini içermektedir. Pakedin içeriği, dağıtımın yapıldığı ülkeye göre ve yerel insanların tüketim alışkanlıklarına göre değişim göstermektedir.

  • Kumanya bağışını nasıl yapabilirim?

Aşağıdaki "Kumanya Yardımı İçin Tıklayınız" butona basarak, istediğiniz miktarda kumanya bağışı yapabilirsiniz.

  • Kumanya dağıtımını nerede yapıyorsunuz?

Hayır severlerin göndermiş olduğu kumanya yardımlarını, sahra altı Afrika ülkelerindeki ihtiyaç sahibi insanlara ulaştırıyoruz.

SİZDEN GELEN YORUMLAR


Henüz yorum eklenmemiş.
Yorumlarınız Bizim İçin Kıymetli
Karakter sınırını aştınız.
Kalan Karakter Karakter sınırını aştınız.
İstediğiniz bağışı sepete ekleyip, hepsini tek seferde ödeyebilirsiniz.

BAĞIŞ SEPETİNİZ
0

Whatsapp'tan Sor